ДВТП «Граніт» постійно розширює сферу своєї діяльності. Підприємство має в своєму розпорядженні майже 7000 кв.м. виробничих площ, автоматизовані діагностичні комплекси тестування вузлів та блоків радіоелектронної апаратури, спеціалізоване стендове устаткування, парк сучасних вимірювальних приладів.

Виконує роботи з відновлення і виготовлення сигнальних, силових, високочастотних кабелів і джгутів,  виготовлення гумотехнічних і шорних виробів та пристосувань.

монтажный участок

На ДВТП «Граніт» діє конструкторсько-технологічний відділ, існує бібліотека нормативно-технічної документації на ремонт виробів та їх складових частин, документація по технічному обслуговуванню і експлуатації виробів, конструкторська документація для проведення робіт з ремонту, оновлення та виготовлення необхідних складових частин. За потребою Замовника підприємство виготовляє документацію з експлуатації та технічного обслуговування виробів на іноземних мовах.

бібліотека документації технічна документація

 

 

 

 

 

 

На підприємстві діє сертифікована система управління якістю  відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2015, сертифікат № UA.PROM.1.0074-17 від 10 лютого 2017 року.

Вимоги системи управління якістю застосовуються до всіх процесів, у тому числі, при проведені ремонту і модернізації військової техніки і озброєння, охоплює увесь виробничий цикл: від вхідного контролю матеріалів і комплектуючих виробів до здачі продукції замовнику.